O nás

Kdo jsme

Jsme diskrétní a kompetentní profesionálové. Vnímáme a respektujeme vaše starosti a ctíme dobré vztahy s vašimi partnery a zákazníky. Chceme našim klientům pomoci, aby se mohli cítit lépe, jistěji a mohli se tak více soustředit na svoji práci, nebo blízké. Kromě zakladatelů, i většina zaměstnanců a spolupracovníků společnosti mají dlouholeté zkušenosti z práce v bezpečnostních složkách státu.

Společnost NOcrime s.r.o. byla založena v roce 2015. Zakladatelem společnosti je bývalý dlouholetý pracovník bezpečnostních složek státu, který se mimo jiné zabýval vyšetřováním sofistikované závažné hospodářské trestné činnosti v bankovním sektoru, investičních a penzijních fondech, dále také daňovou problematikou a další velmi závažnou trestnou činností. Také zaměstnanci společnosti a další spolupracující osoby společnosti mají dlouholeté zkušenosti z práce v bezpečnostních složkách. Naši zaměstnanci a spolupracovníci mají dlouholeté zkušenosti se správou a vymáháním pohledávek leasingových společností, bankovních společností a dalších, od inkasa finančních prostředků až po fyzické zajišťování majetku věřitele u dlužníků.

Partnerem společnosti pro právní servis je AK Radovan Dospěl a partneři, AK Mgr. Hrtoňová. Dalším partnerem společnosti při realizaci inkasa pohledávek je Mgr. Jan Krejsta, soudní exekutor. Při vymáhání pohledávek formou fyzického zajištění majetku, pro vesměs leasingové společnosti máme k dispozici zabezpečené odstavné parkoviště i s krytou halou.

Naše silné stránky

Máme dlouholeté zkušenosti se správou a vymáháním pohledávek a protože dobře rozumíme svojí práci.

Umíme rychle pochopit jak a v čem vám můžeme pomoci.

Máme vlastní detektivní i právní oddělení vedená špičkovými odborníky ve svém oboru.

Jednáme rychle a korektně a nenarušíme dobré vztahy s vašimi zákazníky.

Zlepšíme vaše cash flow a zbavíme vás starostí ohledně vašeho bezpečí.

Disponujeme vybavením na vysoké technologické úrovni.

Šetříme vám čas - vaše záležitosti můžeme řešit i on-line.

Předem nic neplatíte.

Vymůžeme i vaši pohledávku